KAMP KURALLARI

Tesisimizin bulunduğu bölge sit alanı ve Milli Park olması nedeni ile 4533 sayılı Gelibolu yarımadası Tarihi Milli Parklar kanunu ve 2863 sayılı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma kanunu hükümlerine tabi olup kampımızda uyguladığımız kural ve yasaklar bu kanunlar çerçevesinde hazırlanmıştır. Aksi davranışlar yetkili kurumlara Mülki amirliklere bildirilecektir.(2863 sayılı kanun için tıklayın , 4533 sayılı kanun için tıklayın)

1) Kamp yeri çadır kurma ve günübirlik alan kullanımı, Mülki amirliklerce belirlenen 09.00-21.00 saatleri arasında olup, konaklama alanı dışındaki alanlar boşaltılacaktır.

 

2) Kamp girişinde uygulanan Kimlik Bildirimi Sistemi(K.B.S) gereği tüm misafirlerimizin kimlik bilgileri mutlaka gereklidir.

 

3) Konaklama idarenin tespit ettiği Blok ve Parsel numaralarına göre görevliler tarafından gösterilen yerler dışında kesinlikle yapılamaz.

 

4) Günübirlik piknik kullanım alanı konaklama yeri olarak kullanılamaz.

 

5) Tesis içersinse araçlar en fazla 20 km hız yapabilirler.

 

6) Çöpler sadece idarenin tespit ettiği yerlerdeki ÇÖP konteynırlarına konulacaktır.

 

7) Açıkta ,üniteler arasında ve ATEŞ YAKMAK için belirtilen yerler dışında odun, kömür, tüp gaz ve benzeri şekilde kesinlikle ATEŞ YAKILAMAZ, yakılmasına izin verilmez.

 

8) Konaklamada parsellere çekilecek elektrik tesisatı ancak idarenin tespit ettiği kablo normlarında olup kurulu tesisatın gücü üstünde kullanılamaz.

 

9) Çadır ve karavanlarda elektrik ocağı, fırın ve ısıtıcı kullanılamaz.

 

10) Kamp alanında çevreyi rahatsız edecek şekilde yüksek ses çıkarmak ve eğlence tertip etmek yasak olup bu tür etkinlikler idarenin izni olmaksızın yapmak yasaktır. Bilgilendirme dahilinde gerçekleştirilebilecek etkinlikler saat 24:00 ile sınırlıdır.

 

11) Kamp ücretleri ilk girişte peşin olarak alınır, konaklamanın uzaması halinde ek süre kadar peşin ödeme alınır. Kesilen fiş iade alınmaz.

 

12) Konaklayanlara ziyaretçi olarak gelenlerden günlük araç ve şahıs ücreti alınır. Ziyaretçilerin kampı en geç saat 21.00 de terk etmeleri gerekmektedir.

 

13) Kamp alanı günübirlik girişlerde araç ve yolcu sayısına göre ücret alınır.

 

14) Çadır yeri kiralamada parsel yeri iki çadır ve dört kişi ile sınırlıdır. İlave çadır ve kişi günlük fiyata ilave olarak alınır.

 

15) Misafirlerimizin tatilleri bitiminde kampı terk etmeden danışmaya bilgi vermeleri gerekmektedir. Aksi takdirde hesabınız açık kalacaktır.

 

16) KESİLEN FİŞ KESİNLİKLE İADE ALINMAZ.

KABATEPE TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Kemalpaşa Mh. Kabatepe Mevkii Eceabat - Çanakkale Tel: 0286 814 1289 Faks: 0286 814 1289

e-mail: info@kabatepe.com.tr